Bloguri de vedete

Cu totii stim ca multe dintre vedetele Romaniei au blog,de aceea o sa enumar mai jos cateva bloguri ale acestor vedete:
Elena Udrea > http://elenaudrea.ro
Tudor Chirila > http://tudorchirila.blogspot.com
Andreea Raicu > http://andreearaicu.ro
Mircea Badea > http://mircea-badea.ro/blog
Andreea Marin Banica > http://andreeamarinbanica.acasa.ro
Vali Barbulescu > valibarbulescu.blogspot.com
Alessandra Stoicescu > http://alessandrastoicescu.blogspot.com
Florin Grozea (HiQ) > http://hiq.ro/blog/florin
Oana Cuzino > http://oanacuzino.ro
Dana Rogoz > http://danarogoz.ro
Mihai Sturzu (HiQ) > http://mihaisturzu.ro/blog
Mihai Bendeac > http://mihaibendeac.wordpress.com
Mihai Ciutacu > http://ciutacu.ro
Cu siguranta sunt mai multe,dar astea imi vin acum in minte.Daca stiti voi altele,aici e locul sa le insirati.

Anunțuri

2 Responses to “Bloguri de vedete”


  1. 1 cristian Martie 27, 2009 la 7:07 pm

    Daca mai vrei si alte bloguri de vedete, uitate la mine pe blog si o sa mai vezi cateva acolo.

  2. 2 Inocentul Martie 27, 2009 la 7:09 pm

    Merci,le vazusem inainte!


Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s





%d blogeri au apreciat asta: